'Davut'- kwarc tytanowy oprawiony trójwymiarowo

Wisior z niezwykłym, nieregularnym, połyskującym mnóstwem metalicznych kolorów kwarcem tytanowym. 'Bąbelkowe' tło zrobiłam w dość nietypowy dla siebie, mało ozdobny sposób, a to dlatego, że nie chciałam zupełnie przyćmić urody kamienia. Tak w ogóle, to ten pozornie nudny kryształ w rzeczywistości od razu przyciąga oko. Zdjęcia nie oddają w pełni jego barw!
Wisiorek powstał na zamówienie i, ku mojej uldze (bo trochę zaszalałam z interpretacją tematu), spodobał się Pani M.! :)
***
That's a pendant with an extraordinary, irregular titanium quartz shimmering with dazzling metallic colours. The 'bubbly' background was made in a way quite atypical for me. It's not very ornamental, because I didn't want it to outshine the stone itself. By the way, this seemingly dull piece of crystal catches the eye as soon as you look at it real-life daylight. The photos fail to show the colours!
The pendant was made to order, and, to my relief (because I've gone a bit far with my interpretation), it was approved by the recipient! :)

Komentarze

  1. Ale wypaśny, rewelacja :). Kojarzy mi się z czymś pierwotnym, prastarym, związanym z ziemią. Co do tych dziwnych koralików-kulek to przypomniał mi się tekst kelnera czeskiego: "z bubliczkami czy bez?". Takie skojarzenie z bąbelkami w wodzie gazowanej XD.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz