'Bartemius'- haftowany koralikami wisior

Z kamyka podesłanego przez Panią Małgosię powstał ten oto wisior. Klasycznej i jakkolwiek niewyszukanej formie koła postanowiłam dodać trochę wyjątkowości i dorobiłam frędzle,które powinny uroczo wpadać w dekolt. :D
***
With a stone sent to me by Mrs M I've made this very pendant. I'd decided to add a bit of uniqueness to the classical form of a circle, and so I gave it some fringes that should charmingly lie on one's cleavage, looking like a waterfall or something. :D

Komentarze

  1. Magia kamienia zaklęta w koralikach przez zdolne rączki Artystki o pięknej duszy i bogatej wyobraźni. Trudno nie zakochać się w takiej biżuterii:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem w prawdziwej rozterce, bo nie wiem, czy mam czuć się, jak Szecherezada i zabrać za taniec brzucha, aby w tańcu właśnie eksponować dostarczone dziś skarby, czy może powinnam czuć się, jak Badr-el-Badur obsypywana klejnotami przez Alladyna!!! Z pewnością czuję się, jakbym znalazła się w krainie "Baśni z tysiąca i jednej nocy". Magia bajecznie pięknych wisiorów oczarowała mnie!!! A wszystko to za sprawką wyobraźni i zdolnych rączek, wiadomo czyich:)
    Jest jedna uwaga!!!! Natomiast taka, że czuję niedosyt i paczuszka jakoś maniunio zawierała. Czy to możliwe, że ja teraz tak mało zamówiłam?:))) Buuu... ja chcę więcej takich magicznych paczuszek!!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz