Kolejne serducho i gotycka rozetka w nowej wersji

Wykonane na specjalne zamówienie, ze starannością największą, na jaką było mnie stać! :) Rozetka z użyciem metalicznych TOHO wyszła widocznie lepiej niż pierwsza (chyba powtórzę jeszcze ten motyw...), a serducho z fasetowanym szklanym kaboszonem, TOHO i Fire Polish zadowoliło mnie niezwykle, do tego stopnia, iż chyba będę kontynuować ten wzór w różniastych odcieniach i kolorach. 
Na koniec radosna wieść, że moje trzy serduszka nie zostały rozłączone i pozostają w jednych bezpiecznych rękach! 
*
Made for a special order, with greatest meticulousness and carefulness I managed to produce! :) The rosette with metallic TOHOs turned out visibly better than my 1st one (I think I'll use this motif again...), and the heart with the faceted glass crystal, TOHOs and Fire Polish beads satisfies me enough to make me consider continuing this pattern in different shades & colours.
Last but not least, I must tell you that my three heart pendants are all still together and are kept in a single, safe pair of hands!

Komentarze

  1. Siedzę przed lustrem i chyba zacznę chodzić z nim w ręku przed swym licem. Od godziny ściskam serce i rozetę. Jeśli człowiek może stworzyć coś niewiarygodnie pięknego, to właśnie udało się to Tobie Ago. Rozeta jest niewyobrażalnie i też nie do opisania piękna i dopracowana w każdym szczególe!!!!! Nawet w wyobraźni nie myślałam, że powstanie coś tak cudnego i wyjątkowego!!!!! Serce rwie się do gorącego serca spod Twoich rąk!!! Serca to coś, co Tobie gra w duszy. Każde jest cudne, wyjątkowe i unikalne!!!!! Tworzysz cacuszka najwyższych lotów!!!! Biję pokłony!!!! I już uśmiecham się na myśl o kolejnym sercu!!!
    A ja się tak nakręciłam, że mam pomysł na następne (drapnę maila):)
    Dziękuję dziewczyno o wielkiej wyobraźni i zwinnych paluszkach oraz sokolim wzroku (jak te najmniejsze udało się wyszyć?)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz