Wyszukiwarka:

piątek, 5 września 2014

Dwa jesienne prostokąty i zwierzątko...


Te dwa wisiory powstały dzięki internetowi i niezliczonych źródłach inspiracji, które można tam znaleźć (nie mogę również zapomnieć o zaskakująco efektownych prostokątnych kamieniach od Pani Małgorzaty, którymi się mogłam posłużyć). Od jakiegoś czasu zastanawiałam się, jakby można z koralików uzyskać efekt 3D, takie jakby poduszeczki. Z pomocą przyszedł tutorial z wyjątkowo oczywistym rozwiązaniem, który znalazłam w internecie zupełnie przypadkiem.
*
These two pendants were made owing to the Internet and countless sources of inspiration that can be found there (and, of course, the surprisingly effective rectangle stones I received from Mrs Małgorzata). For some time now I've been wondering, how could I acquire sort of a 3D effect with beads. A tutorial I found absolutely accidentally on the net  helped me with that, showing me a really obvious way.

Na koniec posta wisiorek który wyjątkowo zrobiłam dla siebie, z okazji wyzwania w Szufladzie i w związku z tym, że, według postronnego obserwatora, obramowanie pierwszego z dzisiejszych wisiorów wygląda jak pancernik. Nie mogłam się oprzeć. Może i średnio przypomina pancernika, ale zapewniam że nim jest.4 komentarze:

 1. Mi podoba się wszystko!!! Każdy kolejny wisior jest coraz ciekawszy!!! Ja w pierwszym widzę ludka akrobatę!!!! A pancernik ten na dole jest świetny!!!!!
  PS Wysłałam maila

  OdpowiedzUsuń
 2. Obydwa wisiory są fantastyczne!
  Witam w Szufladowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wonderful designs! Beautiful beadwork!

  OdpowiedzUsuń