Acorn earrings - jesienne kolczyki

W dzisiejszym poście powrót do jesieni. Śnieg był na jeden dzień, ale stopniał, więc to ostatni moment na sezonowe biżuterye.

Kombinując coś możliwie bezprecedensowego na wyzwanie Szuflady 'wynalazłam' taki oto wzór kolczyka, który swoim kształtem nawiązywać ma do pokrywających jesienią parkowe alejki żołędzi. Kolorystyka (nie będę ukrywać, że również ze względu na mój ograniczony zasób Kheopsów) jest raczej wczesnojesienna; przeważają odcienie złota przeplecione z barwami szykującej się powoli do zimowego snu przyrody. 
Brązowozielona para była pierwsza, jest niedopracowana, ale wydała mi się na tyle 'do zaakceptowania', że nie zdecydowałam się tego spruć. :)

Najchętniej zgłosiłabym na Szufladowe wyzwanie wszystkie wersje kolorystyczne, jako, że sam wzór powstał z myślą o tym wyzwaniu, ale zdaje się, że regulamin pozwala na pojedynczą pracę. W związku z tym: na wyzwanie zgłaszam zielono złote kolczyki-żołędzie. :)
***
In today's post I am coming back to Autumn themes. The snow has appeared, but for one day so far, so I think now's the last moment for season jewelleries.

Trying to come up with something unprecedented for a contest, I've 'invented' the pattern I present to you below. With its shape it resembles an acorn, and the colours (mostly because of my Kheops beads deficiency) are of early Autumn: golden shades matched with the colours of nature slowly getting ready for the Winter vegetation.
The brown-green pair was one to come into existence as the first, it lacks a bit, but I considered it nice enough not to take it apart. :) 


Banerek wyzwaniowy Szuflady:Komentarze

 1. Ooooo - wspaniała inspiracja! Piękne te Twoje kolczyki, nie widziałam jeszcze takich wzorów i bardzo mi się podobają :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady i życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Nie widziałaś, bo nie było (prawdopodobnie) ;-) Starałam się wykombinować coś zupełnie nowego! :)

   Usuń

Prześlij komentarz