'Peacock' - zestaw z kryształami

Dziś prezentuję Wam zestaw, którego wykonanie przerywane było wieloma różnymi atrakcjami, ale w końcu powstał, i oto jest!
Pomysł na cały zestaw przyniosły kryształy, które cudownie mienią się kolorami od żółtego, przez zieleń i morski do fioletu. Ich gama kolorystyczna przypomina nieco tę na piórach pawia, stąd też nazwa 'Peaock'. :) Jak niemal wszystko, co uda mi się skończyć, zestaw ten wyszedł nieco inaczej, niż planowałam, ale myślę, że efekt jest wcale nie mniej zadowalający, niż by był, gdyby wszystko wyszło tak, jak miało! 
Nosiłabym sama, gdyby mi się zdarzało więcej specjalnych okazji! :)

***

Today I present you a set, the creation of which was interrupted by various affairs, but which finally came to be, so here it is!
The idea came from the beautiful crystals that glimmer with colours from yellow, through green and teal to purple. The colours of these crystals reminds me of peacock's feathers, and hence the name I came up with. :) As almost everything I manage to finish, this set turned out a bit differently than expected, but I am of the opinion that the effect is not less satisfying than it would be if everything went according to the plan!
I'd wear it myself if I had more special occassions suitable for such sparkle! :)Zestaw zgłaszam do wyzwania Szuflady, jako, że inspiracją i główną atrakcją tej pracy są piękne kryształy!


Komentarze

 1. Kolia jest cudna!!!!! Bajecznie piękna (tylko dlaczego ma taki mały obwód, ja się pytam).Trzymam za nią kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudo! Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna,uwielbiam haft koralikowy. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny komplet i z pewnością bardzo czasochłonny. Ale efekt końcowy powala na kolana :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz