Wyszukiwarka:

wtorek, 17 lutego 2015

Kleopatra- wisiorek z jaspisem

Wisiorek z pięknym, dużym i okrągłym jaspisem obrazkowym, którego starałam się jak najmniej zakryć. Dodałam kilka złotych oponek hematytu, twisted bugle i sporo TOHO. Wszystko w pustynnie piaskowych i królewsko złotych kolorach. Myślę, że taki wisiorek pasowałby Kleopatrze do noszenia w dni powszednie, dlatego też zgłaszam go na wyzwanie KK: Kleopatra.
***
A pendant with a beautiful, big and round picture jasper that I tried to cover the least possible. I added a few golden donut/wheel-shaped hematites, some twisted bugle beads and much TOHO. All in desert-sandy & royal-golden colours. I think thich sort of a pendant would be suitable for Kleopatra to wear every other day, and that's why I'm giving it a shot in the newest contest in KK: Kleoparta.8 komentarzy:

 1. Świetny, po prostu świetny :). A jaspis idealnie się wpasował i kolorystycznie i w temat - taki pustynny krajobraz, moje pierwsze skojarzenie. Akuratny ;). Życzę ci powodzenia w wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękować :) bycie docenioną przez ciebie- bezcenne :D

   Usuń
 2. Wisior jest godzien Kleopatry!!! Przez Egipcjan Księżyc nazywany był Wielką Macierzą. a ten wisior zawiera symbol księżyca i bez wątpliwości jest iście królewski!!! Oczywiście jest wspaniały i wyjątkowy, jak sama Kleopatra!!!! Trzymam kciuki!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy kształt i piękne kolory, wisior świetny :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny kamień dobralas, wygląda jak obraZ. A na nimpiaski Egiptu oczywiście :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Właśnie tak mi się skojarzył ten jaspis

   Usuń